Lifting… czyli młodość na twarzy w każdym wieku

Lifting to procedura z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, która umożliwia usunięcie efektu zwiotczałej skóry twarzy. Klasyczny lifting to zabieg inwazyjny, przeprowadzany przez lekarza medycyny estetycznej. Jednak dziś współczesna kosmetologia oferuje liftingi nieinwazyjne, które cieszą się ogromną popularnością głównie wśród pań. Dowiedz się, jak szybko i bezboleśnie można dziś zafundować sobie znacznie młodszy wygląd.

Do czterdziestki większość z nas wygląda młodo. Skóra twarzy jest w całkiem dobrej kondycji, a kilka niewielkich zmarszczek wcale nam nie przeszkadza. Jednak po czterdziestych urodzinach na twarzy dość szybko zaczynają pojawiać się zmarszczki, bruzdy, a buzia traci swój naturalny owal. Ten ostatni efekt związany jest z utratą kondycji skóry, której gęstość i elastyczność drastycznie się obniżają, a za sprawą grawitacji, policzki, powieki, brwi, a nawet usta „osuwają się”, sukcesywnie niszcząc nasz młody wygląd. To właśnie czas na lifting. Pabianice, podobnie jak wiele innych miast, są siedzibą fantastycznej kliniki medycyny estetycznej, która pomaga kobietom zachować ich młody wygląd na długie lata.

Klasyczny lifting inwazyjny…

…to zabieg chirurgiczny, który wykonuje się w znieczuleniu ogólnym. W czasie zabiegu nacina się skórę na skroniach, w okolicach uszu i za linią włosów. Skórę się naciąga tak, by twarz odzyskała pierwotne kontury. Nadmiar skóry jest po prostu usuwany. Po zabiegu pacjent musi pozostać w klinice przez co najmniej 2 doby, a po tygodniu zdejmuje się szwy.

Jak każdy zabieg inwazyjny, chirurgiczny lifting niesie ryzyko wystąpienia powikłań, a wśród nich trzeba wymienić ból, prawdopodobieństwo wypadania włosów, uszkodzenie nerwów twarzy oraz widoczne blizny. Przed zabiegiem lekarz zleca wykonanie szeregu badań i na ich podstawie kwalifikuje pacjenta do zabiegu. Z pewnością liftingowi inwazyjnemu nie mogą poddawać się panie w ciąży i w okresie karmienia piersią, osoby chore na nowotwory lub cierpiące na choroby immunologiczne, na epilepsje i cukrzycę.

Termolifting – wygodna alternatywa dla bolesnych liftingów klasycznych

Główna rolę w tym zabiegu odgrywa urządzenie emitujące fale radiowe (RF), a nie skalpel. Specjalną głowicę przykłada się do skóry, a podgrzane nią włókna kolagenowe skracają się i napinają. Dzięki temu poprawia się gęstość i jędrność skóry, a zmarszczki zanikają lub ulegają wyraźnemu spłyceniu.

Tremolifting można zastosować, by „unieść” opadające powieki, zredukować zmarszczki, poprawić stan skóry oraz przywrócić piękny owal twarzy. Lifting RF jest bezbolesny, a jedynym skutkiem ubocznym może być zaczerwienienie skóry, które ustąpi w kilka godzin po zabiegu. Już 6–10 zabiegów zagwarantuje skuteczny lifting. Pabianice, Kraków czy Kościerzyna – wszędzie tam znajdziesz możliwość wykonania tego zabiegu.

Z zabiegu nie mogą korzystać panie w ciąży, osoby posiadające wszczepiony rozrusznik serca lub metalowe implanty. Przeciwwskazaniem są także: epilepsja i cukrzyca.

Profesjonalizm i zaufanie

Decydując się na jeden z tych zabiegów, trzeba dobrze wybrać klinikę medycyny estetycznej lub gabinet kosmetyczny. Warto przestudiować opinie w Internecie, a najlepiej skorzystać z polecenia osoby, która już wcześniej korzystała z takich zabiegów. Z pewnością znajdziecie w swojej okolicy równie dobrą klinikę jak www.eskulapestetyka.pl. Takie procedury medyczne lub kosmetyczne muszą wykonywać profesjonaliści, bo tylko wówczas osiąga się zamierzone efekty i nie ryzykuje niepotrzebnie własnym zdrowiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj