Marka Hurom: Legenda wśród wyciskarek

Artykuł opowiada historię marki Hurom, jednej z najbardziej popularnych marek wyciskarek do soków na świecie.

Początki marki wyciskarek Hurom mają swoje korzenie w Korei Południowej. To tam w 1974 roku powstała firma Dong Ah Industry, która z czasem zmieniła nazwę na obecnie znaną – Hurom. Na przestrzeni kolejnych dziesięcioleci marka zrobiła oszałamiającą karierę. Pierwsze wyciskarki pojawiły się w sprzedaży na początku lat 90-tych i podbiły rynek, stawszy się prawdziwym hitem. Ten pionierski model to wyciskarka do soków jednoślimakowa, horyzontalna, która jak na tamte czasy była niezwykle innowacyjnym sprzętem. Twórcy marki podkreślają, że misją firmy jest „projektowanie w duchu całkowitego zaangażowania w prowadzenie zdrowego trybu życia.” Ma to wyróżniać Hurom na tle konkurencyjnych firm.

Klienci zdecydowanie docenili ideę, która przyświeca marce Hurom, gdyż wybrało ją już ponad milion użytkowników w 70 krajach świata. Tym samym Hurom stało się legendą i liderem na światowym rynku wyciskarek wolnoobrotowych. Przez kolejne lata firma zgromadziła dziesiątki nagród i wyróżnień na prestiżowych, międzynarodowych targach. Jest także autorem 100 patentów za unikalne technologie, które są stosowane. Przykładem jest wyróżnienie, jakie otrzymała marka Hurom, w postaci prestiżowej Złotej Nagrody na Wystawie Innowacji w Genewie oraz na Targach w Pittsburghu. Każdy kolejny model jest lepszy i posiada coraz więcej praktycznych funkcji, które znaczenie ułatwiają klientom korzystanie z tych urządzeń.

Najbardziej wiarygodnym miernikiem jakości marki jest zadowolenie klientów i utrzymywanie poziomu sprzedaży na wysokim poziomie. Konsumenci tak bardzo polubili produkty firmy Hurom z kilku powodów. Korzystanie z tych wyciskarek daje gwarancję pozyskiwania zdrowego soku z wysoką zawartością fitoskładników, enzymów, witamin i minerałów. Jest to możliwe dzięki silnikom niskoprędkościowym, które pozostają na wyposażeniu tych wyciskarek. Taka minimalna prędkość pracy zapobiega degradacji składników odżywczych oraz zachowuje naturalny smak. Uzyskany sok jest pyszny, pełen wartościowych składników i zachowuje świeżość do 72 godzin. To wzbudza ogromne zaufanie u klientów, dla których liczy się jakość.

Zaletą wyciskarek Hurom jest także prostota obsługi. Tak naprawdę wystarczy wcisnąć owoce do środka i uruchomić wyciskarkę za pomocą zaledwie jednego przycisku. Użytkownicy cenią sobie ten sprzęt także za łatwość utrzymania go w czystości – resztki warzyw i owoców trafiają do specjalnych pojemników. Zawór, z którego spływa sok, posiada z kolei specjalną osłonę, która zapobiega kapaniu soku. Wyciskarki nie posiadają ostrych elementów, np. noży, dlatego są bezpieczne w użytkowaniu nawet przez dzieci. Tego rodzaju rozwiązania wpływają na komfort użytkowania i podnoszą poziom zadowolenia klientów. Wyciskarki Hurom wyróżniają się także nowoczesnym designem, który spodoba się nawet najbardziej wybrednemu oku. Producent przykłada także dużą uwagę do jakości tworzyw wykorzystywanych w procesie produkcyjnym. Są to ultem lub stal nierdzewna. Nie sposób, nie wspomnieć o jeszcze jednej ważnej cesze sprzętu tej marki. Są to urządzenia praktycznie bezawaryjne i służą nabywcom przez długie lata. Wszystkie te zalety, tworzą łącznie obraz legendy wśród wyciskarek, czyli produktu, którego zakup jest dobrą i pewną decyzją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj