Speed dating – zalety szybkiego randkowania!

W czasach, kiedy co 4 dorosły człowiek to singiel, a większość znajomości zawieranych jest online wcale nie tak łatwo o stworzenie udanego związku. Co więcej, wiele kontaktów zawartych przez portale randkowe w rzeczywistości kończy się niewypałem. Czy to oznacza, że ludzie są teraz skazani na samotność? Absolutnie nie! Z pomocą przychodzą tak zwane szybkie randki, które zyskują coraz większą popularność. Ich skuteczność jest wysoka i mają wiele zalet. Co stoi za ich sukcesem i dlaczego warto spróbować speed datingu?

Zalety szybkich randek – co stoi za sukcesem tej metody randkowej?

Speed dating został wymyślony w roku 1998 w Ameryce i od tamtego czasu jego popularność sukcesywnie wzrasta. W Polsce takie imprezy organizowane są przez MiniRandki.pl. Szybkie randki pozwalają na poznanie wielu osób w krótkim czasie, a na dodatek dzieje się to w rzeczywistości, co daje o wiele szerszy pogląd na nowo poznane osoby. Jeśli obie strony wyrażają dalszą chęć poznania się, to przekazywane są im ich dane kontaktowe. Co jest główną zaletą takich spotkań dla singli?

  • Duża skuteczność w zawieraniu nowych znajomości – największą zaletą takich randek jest ich efektywność! Na takie spotkania przychodzą wyłącznie osoby, które również chcą kogoś poznać, dlatego znalezienie kogoś do stworzenia związku jest o wiele prostsze.
  • Bezpieczne imprezy dla singli – na szybkie randki przyjść mogą wyłącznie zweryfikowane osoby, dlatego takie spotkanie jest w pełni bezpiecznie. Nie trzeba się nikogo obawiać, a nawet jeśli ktoś czuje się przy kimś niekomfortowo, to spotkanie trwa nie więcej niż kilka minut.
  • Oszczędność czasu – wszystkie spotkania trwają kilka minut, na tyle dużo, aby móc dowiedzieć się czego szuka druga osoba, ale również na tyle krótko, aby nie czuć, że zmarnowało się czas na ludzi, którzy nie grają na tych samych falach.

Dlaczego warto skorzystać ze spotkań dla singli?

Jeśli ktoś czuje się samotny i szuka skutecznego sposobu na znalezienie drugiej połówki, to szybkie randki są idealnym wyborem. Ich formuła sprzyja zawieraniu trwałych i udanych znajomości. Przy okazji na takich imprezach można się dobrze bawić i nawet jeśli nie stworzy się związku, to można tam poznać przyjaciół na lata. Dodatkowo takie spotkania organizowane są w wielu miastach, samotni mieszkańcy Krakowa, Katowic, Wrocławia, Warszawy, Poznania, Gdańska, Łodzi i innych miast powinny chociaż raz spróbować speed datingu i przekonać się na własnej skórze o jego skuteczności! Ich efektywność potwierdzają opinie dawnych uczestników takich randek, którzy znaleźli tu swojego partnera. Więcej o szybkich randkach dowiesz się z artykułu na stronie https://polki.pl/po-godzinach/kobiece-pasje,randka-w-piec-minut-speed-dating,10067602,artykul.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj