Jak walczyć ze zdradą emocjonalną?

Przy zdradzie emocjonalnej wcale nie musi dojść do kontaktu fizycznego, jednak pomimo tego zdrada emocjonalna męża lub żony jest dla drugiej strony bardzo trudna do zaakceptowania. Zamiast jednak analizować objawy zdrady emocjonalnej i zastanawiać się później, czy warto wybaczyć zdradę emocjonalną, lepiej zawczasu podjąć kroki, które pozwolą tego uniknąć, a przy okazji pozwolą wyeliminować ryzyko zdrady fizycznej.

  1. Jak przeciwdziałać zdradzie emocjonalnej?
  2. Co zrobić, jeżeli podejrzewa się zdradę emocjonalną?
  3. Czy od zdrady emocjonalnej może dojść do zdrady fizycznej?

W większości przypadków przyczyną nawiązania intymności emocjonalnej z kimś innym jest to, że w związku nie rozmawia się o prawdziwych potrzebach. Wówczas może wystąpić zdrada psychiczna, a po pewnym czasie nawet zdrada fizyczna. Tym samym brak lojalności wobec partnera z reguły wiąże się z tym, że dana osoba nie jest w pełni zaspokojona, co z czasem może przełożyć się na dużą frustrację.

Jak przeciwdziałać zdradzie emocjonalnej?

Niektórzy są bardzo zaskoczeni zdradą emocjonalną obecnego partnera, ponieważ wydaje im się, że jeżeli chodzi o sprawy łóżkowe, to wszystko jest w jak najlepszym porządku. Najczęściej jednak pary ograniczają się tylko do zwykłego seksu, który dla drugiej połówki może być niewystarczający. Wtedy też zaczyna pojawiać się emocjonalna zdrada, szczególnie jeżeli niezaspokojony partner lub partnerka znajdzie kogoś, z kim może porozmawiać o swoich fantazjach typu bdsm. W przypadku zdrady emocjonalnej najlepiej więc przeprowadzić szczerą rozmowę i zapytać, co tak naprawdę chodzi po głowie drugiej połówce. Akcesoria i gadżety, które pomogą zrealizować nawet najbardziej wyszukane fantazje, można zamówić w sklepie https://www.area69.pl/, gdzie dostępne są produkty dla miłośników delikatnego, jak i mocniejszego seksu.

Co zrobić, jeżeli podejrzewa się zdradę emocjonalną?

Jeżeli obawiasz się, że zdrada seksualna może zagrozić waszej relacji, spróbuj zaskoczyć swoją partnerkę lub partnera i zaproponuj nieco bardziej wyszukane zabawy łóżkowe. Świetnie nadaje się do tego smycz bdsm, dzięki której jedno z was przejmie całkowitą kontrolę. Początkowo wprowadzenie takich gadżetów może wydawać się przesadą, ale po pewnym czasie z pewnością docenicie ich wpływ na to, jak poprawiły waszą relację intymną.

Czy od zdrady emocjonalnej może dojść do zdrady fizycznej?

Brak reakcji na oznaki emocjonalnej zdrady mogą prowadzić do fizycznego zbliżenia partnera z kimś innym. Spróbuj więc podczas następnego zbliżenia skorzystać z dodatkowych bodźców, które na nowo rozpalą wasze uczucie. Możesz wypróbować czarne dildo, które zapewni kobiecie wiele przyjemności i rozpali wyobraźnię partnera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj