Jak wyeksponować zgrabne nogi na plaży? Wystarczy strój kąpielowy wysoko wycięty

Lato i sezon urlopowy w pełni, a na plaży i nad jeziorami tłumy. By czuć się atrakcyjnie i pewnie warto zainwestować w dobrze skrojony strój kąpielowy. Jak dobrać strój kąpielowy do figury? Należy przede wszystkim podkreślić atuty sylwetki, oraz delikatnie zatuszować jej mankamenty. Oczywiście, żaden strój kąpielowy nie jest cudotwórcą ani natychmiast działającym trenerem personalnym i nie zmieni kształtów, ale dobrze dobrany potrafi optycznie powiększyć piersi, ukryć nadmierny brzuszek lub wyeksponować zgrabne nogi tak, by sięgały do nieba!

Powrót lat 80tych i 90tych – nogi do nieba i mocno wycięty dół od kostiumu!

Choć moda plażowa ewoluowała, od kąpielowych sukni przez „pantalony” i bardziej zabudowane kostiumy, to w niedalekich latach królowały bardziej kobiece kroje podkreślające sylwetkę. Wysoko wycięte figi od dwuczęściowego kostiumu kąpielowego lub mocno wycięty dół stroju jednoczęściowego to moda z lat 80tych i 90tych.

To rodzaj kostiumu, który pokazuje znacznie więcej. Skąd ta zmiana w modzie? Od lat 80-tych „na salonach” zapanowała moda fit. Fitness stał się nie tylko formą rekreacji, ale stylem życia. Kobiety chciały pokazać swoje wyćwiczone ciała i pokreślić kształty. I stąd mocno wycięte kostiumy, które podkreślają piękne ramiona, kształty biust, ale też jędrne pośladki i długie nogi. Temu właśnie służy wycięcie w dole od kostiumu. Mocno wyeksponowane biodro sprawia, że nogi są dłuższe, a sylwetka smuklejsza.

Jak nosić i komu pasują wysoko wycięte stroje kąpielowe?

Stroje kąpielowe z mocno wyciętym dołem będą prezentowały się zdecydowanie najlepiej na kobietach o nienagannej sylwetce, czyli szczupłych i zgrabnych. Pasuje wysokim kobietom, których nogi sięgną nieba, niczym aktorek ze Słonecznego Patrolu. Ale korzystnie wpłynie też na sylwetkę niższych pań. Dzięki wysoko wykrojonym figom nogi będą wydawały się dłuższe i smuklejsze, a Ty zyskasz kilka dodatkowych centymetrów. Takie rozwiązanie przyda się na przykład w trakcie pozowania do plażowych sesji – Twoje zdjęcia z wakacji nabiorą nowego wymiaru.

Wybierając ten rodzaj stroju nie musisz być oszczędna w odsłanianiu. Mocno wycięty strój kąpielowy w dolnej partii wcale nie musi oznaczać zasłoniętej góry. Wycięte figi bardzo dobrze komponują się z górą od bikini czy bandeau. Natomiast w przypadku stroju jednoczęściowego możesz postawić na klasyka, ale też głębokie dekolty czy totalnie zasłonięte piersi, ale odkryte plecy.

Wybieraj, komponuj, przymierzaj…i czuj się piękna!

Jeśli stoisz przed wyzwaniem zakupu nowego stroju kąpielowego pamiętaj, by nie tylko zapoznać się z panującymi trendami, ale też sprawdzić jaki strój pasuje do Twojej sylwetki: jaki strój kąpielowy dla wystającego brzucha czy jaki strój kąpielowy do dużego biustu. Ukrywając swoje kompleksy czy niedoskonałości poczujesz się pewnie i swobodnie. Jeśli nie wiesz gdzie kupić strój kąpielowy, który będzie nie tylko ładny ale podkreślający Twoje atrybuty np. długie, piękne nogi, poszperaj w Internecie, a potem udaj się na shopping i przymiarki. Oszczędzisz w ten sposób swój cenny czas…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj