Kupujesz mieszkanie na wynajem? Sprawdź, w jakie zainwestować

W Krakowie nie brakuje chętnych do wynajmowania mieszkania ani inwestorów, którzy chcą kupić nieruchomość po to, by ją wynajmować. Jednak wybór lokum może przysporzyć nieco problemów, zwłaszcza komuś, kto nie zna rynku mieszkań w Krakowie, ani specyfiki tego miasta. Podpowiemy, jakiego mieszkania na sprzedaż szukać, żeby później z sukcesem je wynająć.

Mieszkanie nowe, w stanie pod klucz

Dla osoby, która chce wynająć mieszkanie, często liczy się wysoki standard lokum. Jeśli chcemy, by w naszej nieruchomości zamieszkały osoby pracujące, odpowiedzialne i regulujące rachunki na czas, musimy sprawić, by interesowały się nim osoby ambitne. Wyposażone mieszkanie w nowoczesnym budownictwie przyciągnie spore grono potencjalnych klientów. Nowe mieszkanie, prosto od dewelopera, znacznie łatwiej urządzić uniwersalnie, tak, by trafiało w gusta osób młodych i w średnim wieku. Powinno mieć podstawowe wyposażenie złożone ze sprzętów łazienkowych i kuchennych.

Jasne, ustawne, na nowoczesnym osiedlu

Duże okna, przestronny taras, ustawne wnętrza, które łatwo zagospodarować to na pewno atuty mieszkania na wynajem. Liczy się także sam budynek, w którym lokal się znajduje. Nowoczesny budynek o ciekawej stylistyce i z takimi udogodnieniami, jak winda, miejsce parkingowe, komórka lokatorska na pewno przyciągnie osoby, które szukają mieszkania na wynajem w Krakowie.

Mieszkanie z dobrym dojazdem do pracy

Kraków to olbrzymie miasto i chociaż bardzo dobrze skomunikowane, to jednak dojazdy do pracy mogą zająć wiele czasu. Młodzi, pracujący ludzie szukają zwykle lokum, z którego nie trzeba daleko dojeżdżać do miejsca pracy.

Mieszkanie blisko ścisłego centrum

W Krakowie najbardziej klimatyczne uliczki znajdują się w ścisłym centrum. Nie są odwiedzane tylko przez turystów, bo mieszkańcy miasta także uwielbiają nimi spacerować. Mieszkanie, z którego można w 10-15 minut dojechać do ścisłego, historycznego centrum miasta na pewno się spodoba.

Dzielnica z dobrą infrastrukturą

W Krakowie jest aż 18 dzielnic, z których Prądnik Czerwony cieszy się największą sławą dzielnicy mieszkaniowej z wszelkimi udogodnieniami. Są tutaj sklepy, szkoły, centra handlowo-usługowe (np. Krokus i Serenada), jest Multikino, Park Wodny, są tereny zielone.

Apartamenty Kaskada – mieszkanie na sprzedaż

Wszystkie powyżej wymienione atuty posiadają mieszkania na sprzedaż z III etapu budowy Apartamentów Kaskada https://www.superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/apartamenty-kaskada-etap-3. Oferta dewelopera Super Krak S.A. zapewnia szeroki wybór nowoczesnych mieszkań, w ciekawych architektonicznie budynkach. To mieszkania, które idealnie nadają się z myślą o inwestowaniu w lokale na wynajem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj