Fotoksiążka na 18 urodziny – jak zaprojektować pamiątkowy album?

Fotoksiążka na 18 urodziny to świetny prezent, by upamiętnić jedną z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka, jaką jest przekroczenie przez niego symbolicznego progu dorosłości. Osiemnastka to jednak nie tylko moment, w którym z dziecka oficjalnie stajemy się dorosłym, lecz przede wszystkim święto, które zapada w pamięć na długie lata. Warto uświetnić je specjalnym podarkiem!

Rodzaje fotoksiążek i fotoalbumów na 18 urodziny

Jak przeczytać można na blogu Foto-Ksiazki.pl (http://foto-ksiazki.pl/fotoksiazka-na-18-urodziny/), prezent w postaci fotoksiążek i fotoalbumów na 18 urodziny może mieć różne formy. Jego ostateczny wygląd często zależy przede wszystkim od tego czy jest przygotowywany dla bliskiego członka rodziny, czy też dla przyjaciela czy znajomego ze szkoły. Możliwości wyboru są ogromne – zarówno pod względem formatu, jak również rozmieszczenia zdjęć czy dodatków takich jak tła, ramki itp. Warto samodzielnie lub wspólnie z innymi zaproszonymi gośćmi zaprojektować pasujący do jubilata album ze zdjęciami. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, jak to zrobić!

Dla członka rodziny

Album przygotowywany dla członka rodziny to prezent bardzo osobisty. Wymaga dobrego przygotowania oraz dyskrecji, by za wcześnie nie wyjawić planowanej niespodzianki. Taka książka może zawierać zdjęcia, które nawiązują np. do czasu od wczesnego dzieciństwa aż do „osiemnastki”.

Samo przygotowanie, a potem obserwowanie reakcji odbierającej prezent osoby jest dużym przeżyciem. Starannie przygotowany spersonalizowany album ze zdjęciami, który może być przeznaczony dla dziecka, chrześniaka, kuzyna czy też wnuka to szansa na wyjątkowy prezent dla obu stron.

Pamiątka dla przyjaciela, znajomego lub kolegi

W przypadku, gdy osób obdarowujących nie łączą z jubilatem więzy krwi, przygotowany prezent może być równie wyjątkowy. To doskonała okazja na zabawę w skojarzenia, stworzenie alter-ego bohatera lub projektowanie przewidywanej drogi życiowej na podstawie doświadczeń z lat przeszłych. Znajomi ze szkoły średniej czy kumple „z podwórka”, którzy znają się od lat na pewno wpadną na idealny pomysł, by uczcić jubilata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj