Nowy sklep z ceramiką z Bolesławca w Katowicach

ceramika z bolesławca

Śląski lider sprzedaży materiałów klinkierowych rozszerzył niedawno swoją ofertę handlową o najwyższej jakości ceramikę z Bolesławca – wspaniałe naczynia kamionkowe o jakości rozpoznawalnej w Polsce oraz na całym świecie. W tym celu stworzył nową markę – Gryfny Fajans, sklep internetowy oraz stanowisko sprzedaży stacjonarnej w swojej siedzibie w Katowicach.

Centrum Klinkieru – marka z historią

Istniejące od ponad 30 lat, prężnie działające na śląskim rynku Centrum Klinkieru z Katowic jest znane pośród pracowników i właścicieli firm budowlanych czy deweloperów na śląsku. Od 1992 roku zaopatruje największe regionalne budowy w materiały klinkierowe, uczestnicząc w tworzeniu najbardziej prestiżowych projektów na śląsku ,takich jak budowa NOSPR czy odnowienie Akademii Muzycznej. Centrum Klinkieru jako jedna z niewielu firm w Polsce posiada w ofercie pełen wybór produktów klinkierowych dostępnych „od ręki”. Ze względu jednakże na zmieniający się rynek firma zdecydowała się na poszerzenie swojej oferty produktowej o naczynia ceramiczne pochodzące z polskich manufaktur rejonu Bolesławca.

Gryfny Fajans – sklep (nie tylko) internetowy

Oferta Centrum Klinkieru w zakresie wyrobów ceramicznych jest prezentowana zarówno stacjonarnie, w siedzibie Centrum Klinkieru, jak i na łamach sklepu internetowego Gryfny Fajans – https://gryfnyfajans.pl. Większość zdjęć produktów to tzw. zdjęcia „real photo”, czyli fotografie wykonywane przez pracowników Centrum produktów fizycznie znajdujących się w sklepie. Bogaty asortyment i dobre zaopatrzenie gwarantuje dostępność oferowanych produktów.

Ceramika z Bolesławca – tradycyjne produkty najwyższej jakości

Stanowiąca przeważającą część oferty ceramika z Bolesławca to wytwarzane z zachowaniem najwyższych standardów wyroby tradycyjne, produkowane przez dolnośląskie manufaktury. Na tym terenie historia wytwarzania produktów ceramicznych sięga średniowiecza, a obecnie produkowana ceramika o charakterystycznych, ręcznie malowanych lub stęplowanych zdobieniach powstaje od drugiej połowy XIX wieku.

W ofercie centrum znajdziemy pełną gamę produktów ceramicznych, zaczynając od talerzy i filiżanek przez pełne komplety zastawy stołowej po cermamiczne misy i gary.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj