Bilety w Kielcach dostępne także przez telefon. Jak je kupować?

Bilety w Kielcach dostępne także przez telefon. Jak je kupować?

Zakupienie biletów komunikacji miejskiej w Kielcach jest teraz jeszcze prostsze – możemy zrobić to również za pomocą swojego telefonu!

Kiedyś, żeby kupić bilet na autobus lub na tramwaj, trzeba było mieć odliczoną kwotę i zapłacić za niego u kierowcy albo kupić go w kiosku lub w innym punkcie sprzedaży. Następnie popularne stały się biletomaty umieszczane na przystankach i w pojazdach, które znacznie uprościły transakcje. Teraz jednak do dyspozycji mamy jeszcze lepsze rozwiązanie – bilety mobilne.

Bilety mobilne to bilety, które kupujemy za pomocą swojego telefonu komórkowego. Aby dokonać transakcji, musimy pobrać odpowiednią aplikację, z która możemy wybrać rodzaj biletu i zapłacić za niego. Bilety możemy kupować o dowolnej porze, bez potrzeby posiadania gotówki i bez czekania w kolejkach. Teraz taka usługa dostępna jest też w Kielcach!

Jak kupić bilet przez telefon w Kielcach?

Jeśli interesują nas mobilne bilety Kielce jest obecnie jednym z miast, gdzie także możemy skorzystać z tego rodzaju usługi. Do dyspozycji mamy aplikację mPay, która pozwala na szybkie, wygodne i bezpieczne kupowanie biletów on-line.

Aplikacja mPay jest dostępna na wszystkie systemy operacyjne. Aby dokonać transakcji, musimy pobrać ją na swój smartfon, zainstalować i stworzyć swoje konto użytkownika. Do dokonania transakcji musimy także wybrać preferowaną metodę płatności. Płacimy z wykorzystaniem karty płatniczej albo doładowanej przelewem elektronicznej portmonetki. Podczas dokonywania płatności telefon musi mieć dostęp do internetu.

Żeby kupić bilet, uruchamiamy aplikację i wybieramy w niej zakładkę z biletami. Potem wybieramy interesujące na miasto, ponieważ aplikacja mPay pozwala na kupowanie biletów w kilkudziesięciu miastach w kraju. Następnie wskazujemy na rodzaj bilety i ewentualną ulgę, gdy możemy z niej skorzystać. Ostatni krok to wybór metody płatności i potwierdzenie transakcji specjalnym kodem przypisanym tylko do naszego konta.

Po dokonaniu transakcji bilet od razu zapisywany jest na naszym koncie – w razie kontroli wystarczy pokazać go na ekranie telefonu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj