Top 5 fryzur które świetnie wysmuklają twarz i podkreślają kości policzkowe

Wiele kobiet narzeka na zbyt okrągłą twarz. Można powiedzieć, że kształt twarzy jest przyczyną wielu kompleksów. Z drugiej strony warto wiedzieć, że istnieją nieinwazyjne sposoby, by wysmuklić twarz. Dziś przedstawimy Wam top 5 fryzur, które świetnie podkreślają kości policzkowe i rzeczywiście wysmuklają twarz. Czas najwyższy je poznać.

Top 1: proste cięcie ma zacięcie

Czasami małe zmiany dają duże efekty i pozwalają na osiągnięcie celu i to małym nakładem sił. Nie trzeba wcale dużo się starać, a efekt finalny może być więcej niż dobry. Nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku fryzur. Jest wiele rodzajów, dzięki którym można wysmuklić twarz i podkreślić kości policzkowe. Zacznijmy od prostego cięcia. W tym przypadku wystarczy tylko wyrównanie włosów na długość sięgającą ramion. Włosy powinny być idealnie równe. W ten prosty sposób uzyskacie już smuklejszą twarz, ale czas jeszcze podkreślić kości policzkowe i to także można zrobić szybko. W tym przypadku wystarczy tylko postawić na grzywkę. Oczywiście kluczem do sukcesu, czyli osiągnięcia zamierzonego efektu jest właściwa długość grzywki. Powinna ona sięgać do połowy czoła. Wiadomo, że wiele kobiet lubi eksperymentować z długością włosów i jednocześnie nie zawsze efekt finalny jest najlepszy. Na szczęście nawet jeżeli Wasza fryzura nie jest zbyt udana, to możecie szybko to zmienić. Wystarczy tylko zagęszczenie i przedłużenie włosów. Tutaj najlepszym wyborem będą naturalne włosy doczepiane.

Top 2: fale

Wiadomo, że loki mogą sprawić, że twarz staje się bardziej okrągła. Ale zupełnie inaczej sytuacja wygląda jeżeli postawicie na fale. Najlepiej takie wykonane na prostownicy. Przy czym, aby efekt finalny był najlepszy włosy muszą być długie. Najlepiej jeżeli sięgają do pasa, choć dobrze będą prezentować się też włosy sięgające łopatek. Jak przygotować taką fryzurę? Na początek trzeba umyć włosy, a po umyciu nałożyć odżywkę zwiększającą skręt. W kolejnym etapie warto wysuszyć włosy, trzymając głowę do dołu. Po tym, jak włosy będą suche, wystarczy tylko pasma nawijać na prostownicę i chwilę trzymać. I tutaj znowu pojawia się problem, gdy długość Waszych włosów nie jest odpowiednia i tutaj znowu z pomocą przychodzą włosy doczepiane dla kobiet. Polecamy te europejskie, które idealnie będą się komponować z Waszymi i dzięki temu efekt finalny będzie jeszcze lepszy.

Top 3: a może paź?

Moda potrafi zaskakiwać, raz lepiej, a raz gorzej. Ale czasami pozornie niekorzystne trendy okazują się być dobrym wyborem. Nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku fryzury na pazia. Wydaje się, że nie będzie ona pasować nikomu, bądź też, że trzeba mieć idealne rysy twarzy. Ale nic bardziej mylnego. Otóż cięcie na pazia podkreśla kości policzkowe, ale i wysmukla twarz. Przy czym znaczenie mają tutaj umiejętności fryzjera, bo fryzura nie może być zbyt krótka. Grzywka powinna sięgać do połowy czoła, z kolei włosy powinny sięgać do długości brody. Zaledwie przy końcówce można je lekko wycieniować. Fryzura na pazia zdecydowanie lepiej prezentuje się na ciemnych włosach.

Top 4: proste upięcie, a jakże ciekawe

Czasami mała zmiana daje duży efekt, a to oznacza, że można postawić na prostą fryzurę, a już efekt finalny będzie świetny. Niewątpliwie warto zapleść warkocz. Ale trzeba pamiętać, aby włosy były gładko zaczesane do góry i zaplatanie warkocza trzeba rozpocząć już od nasady włosów. Jeżeli lubicie bawić się modą i przy tym macie ochotę na nieco oryginalności, to możecie wpleść w warkocz kolorowe nici, choćby w kolorze różowym. Uzyskacie naprawdę wakacyjną fryzurę, która będzie zachwycać, ale też przyciągać uwagę.

Top 5: afrykańskie warkoczyki

Latem można pozwolić sobie na więcej, wybierając fryzurę. Szczególnie jeżeli macie nieco wolnego od pracy, to nie musicie wcale stawiać na proste fryzury, ale wręcz przeciwnie możecie zdecydować się na nieco szalone fryzury. I tutaj mamy na myśli tegoroczny hit wakacyjny, czyli afrykańskie warkoczyki. Trzeba przyznać, że taka fryzura ma to „coś” i przyciąga uwagę. Polecamy Wam kolorowe i długie warkoczyki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj