Wnętrze po skandynawsku – bez dodatków ani rusz

Minimalistycznie urządzone wnętrze skandynawskie to przestrzeń pełna ciekawych i bardzo funkcjonalnych rozwiązań. Nie byłoby jednak przyjemnego klimatu wnętrza wówczas, gdyby zabrakło odpowiednich dodatków i dekoracji. Dlatego też o skandynawski styl wnętrza trzeba dbać i dobierać do niego wyłącznie piękne dodatki. Te dostępne w asortymencie sklepu Hjort Design polecają się wymagającym.

Zegary i lustra obowiązkowe

O upływie czasu (oby jak najbardziej przyjemnym), nie możemy zapominać. Dlatego też nie wyobrażamy sobie żadnego wnętrza mieszkalnego czy użytkowego bez zegarów ściennych. Te wykonane z naturalnego drewna czy finezyjnych materiałów sztucznych prezentować się będą doskonale na każdej ścianie domu czy mieszkania. Warto więc porównać ceny czy modele kolorystyczne dostępne w ofercie sklepowej. Być może w którymś z zegarów rozkochamy się od pierwszego wejrzenia?

Podobnie jest z lustrami – także tymi wolnostojącymi. Dostępne w klasycznych kształtach i formach cieszyć będą oko wszystkich tych, którzy chcieliby funkcjonalnie wyposażyć swoje wnętrze, a jednocześnie nie dekorować go na siłę. W Hjort Design pomysłów na lustrzane wyposażenie wnętrza znaleźć można mnóstwo.

Ściany stylowo ozdobione

Stylowe dekoracje skandynawskie to jednak nie tylko zegary czy lustra. To także efektowne dekoracje ścienne dostępne często w uwielbianym przez wielu, formacie 3D. Tę przestrzenność doceniają nie tylko dzieci czy młodzi ludzie urządzający wnętrze swojego własnego „M”. Takie dekoracje ścienne w pełnej dostępności wzorów wybierane są często również przez tych, którzy cenią nietypowe dodatki, a nie mają na nie zbyt wiele miejsca. Teraz miejsce to znaleźć nietrudno – bo takie naklejki ścienne w formule 3D nakleja się bez problemów na ścianie i… korzysta z ich walorów estetycznych do woli. A ile oznak zachwytu towarzyszy im właśnie…

Miękkie poduchy dekoracyjne

A czy jakiekolwiek wnętrze mieszkalne wyobrażamy sobie bez miękkich i wyjątkowo przyjemnych poduch? Oczywiście, że nie. Marynistyczne motywy, kwiatowe czy multikolorowy oraz skandynawskie – takie właśnie poduchy znajdziemy w ofercie sklepu Hjort Design. Warto je mieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj