Jak przygotować się na swój ślub razem z kliniką urody?

W dniu ślubu każda z nas chciałaby wyglądać olśniewająco. Boczki, brzuszek, owłosione nogi, trądzik na twarzy… zdecydowanie nie chcemy, by takie drobiazgi zepsuły ten piękny dzień.

Aby przygotować się jak najlepiej do stanięcia na ślubnym kobiercu należy wszystko zaplanować. Zastanowić się, co i w jakim terminie będziemy poprawiać, by w końcu wyglądać jak bóstwo. Niektóre zabiegi wymagają kilkukrotnego powtórzenia, na efekty innych trzeba poczekać. Dlatego warto dobrze rozdysponować pozostały do ceremonii ślubnej czas.

Kiedy wiemy już co chcemy poprawić, dobrze jest skonsultować nasz plan z kosmetologiem kliniki urody lub salonu kosmetycznego. Doświadczona specjalistka pomoże ustalić szczegółowy harmonogram zabiegów. Poniżej pokrótce omówimy kilka głównych obszarów działania:

Depilacja laserowa

Gdy problemem jest niechciane owłosienie, w pierwszej kolejności warto pomyśleć o depilacji laserowej. Jeśli się na nią zdecydujemy, należy zacząć na kilka miesięcy przed ślubem, ponieważ zabiegi te wymagają kilkukrotnego powtórzenia.

Cellulit

Pamiętajmy o właściwej diecie i ćwiczeniach. Jeśli jednak nie pomagają, w klinice urody możemy zdecydować się na zabiegi wysmuklające sylwetkę. Nowoczesna technologia pomoże nam zgubić zbędny zapas tłuszczyku. Z tym problemem skutecznie rozprawi się endermologia – aparaturowy masaż próżniowy wykonany w serii zabiegów.

Zabiegi na twarz

W tym przypadku także warto rozpocząć kurację wcześniej. By oczyścić cerę możemy stosować zabiegi złuszczające ( peeling wodno – tlenowy, enzymatyczny lub chemiczny).Warto pomyśleć o zabiegach nawilżających i odżywczych. Dzięki nim wygładzimy cerę, wyrównamy koloryt i poprawimy kondycję skóry. Najlepszy rezultat otrzymamy po wykonaniu serii zabiegów, musimy zatem pomyśleć o tym na kilka miesięcy przed ślubem.

Jeśli odpowiednio wykorzystamy okres poprzedzający to ważne wydarzenie, na dzień przed ślubem pozostanie nam zrelaksowanie się np. poprzez aromatyczną kąpiel. Jeśli jednak przegapiliśmy ten czas, w niektórych klinikach urody można zdecydować się także na tzw. zabieg bankietowy wykonywanych na ostatnią chwilę, który w krótkim czasie przygotuje skórę twarzy do ważnego wydarzenia. Może nie uzyskamy takich efektów, jak przy zrealizowanej serii zabiegowej dedykowanej do naszych potrzeb, jednak będzie to ratunek dla panien młodych odkładających wszystko na ostatnią chwilę.

Aha, jeszcze jedno – warto też przed ślubem upewnić się, że ten, kto stanie obok na ślubnym kobiercu, jest rzeczywiście tym jedynym. Osobą, która kocha i którą kochamy.

Tekst powstał przy współpracy z kliniką urody Beauty Duty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj