4 gadżety, które przydadzą się na każdej karnawałowej imprezie

Karnawał to wyjątkowy czas w roku, gdy spontanicznie oddajemy się szampańskiej zabawie. Nie oznacza to jednak, że nie należy się do niego odpowiednio przygotować. Sprawdź, w jakie gadżety warto się wyposażyć przed każdą karnawałową imprezą.

Do karnawału zazwyczaj przygotowujemy się głównie poprzez przegląd szafy w poszukiwaniu wyjątkowych ubrań i akcesoriów, które podkreślą wyjątkowość imprezy. Nie oznacza to jednak, że należy ograniczyć przygotowania tylko do tego. Istnieje wiele gadżetów, bez których karnawałowa impreza byłaby znacznie mniej przyjemna.

Zestawy kieliszków

Kto nie ryzykuje, nie pije szampana. Kto nie ma szampańskich kieliszków, ten również musi się bez niego obyć! Przygotuj się na morze bąbelków, przygotowując stosowny zestaw kieliszków dla swoich gości. Aby nie obawiać się o poranne sprzątanie, zamiast szkła możesz wybrać popularne pleksi, znakomicie je imitujące, a jednocześnie – niemożliwe do stłuczenia. Karnawałowe kieliszki powinny podkreślać klimat imprezy. Cekiny, kolory i błysk są więc mile widziane. Możesz wybrać również ciekawą alternatywę dla tradycyjnych kształtów, na przykład kieliszki chemika, które niewątpliwie zrobią wrażenie na gościach. Pamiętaj o tym, by wyposażyć się zarówno w zestaw kieliszków do mocniejszych alkoholi, jak i wina i szampana.

Foremki do lodu

Lód to obowiązkowy element każdego cocktail party. Nie musi przybierać on jednak wcale formy nudnych kostek. Istnieje wiele atrakcyjnych wizualnie alternatyw, które nadadzą charakter Twojemu drinkowi. Wybierz foremki z wzorem czaszki czy tropikalnych owoców i zaskocz gości!

Koło alkofortuny

Zamiast zwyczajnie popijać drinki, powierz swój imprezowy los kołu fortuny. To nieskomplikowany i niedrogi sposób na łatwe nadanie dynamizmu imprezie. Idealne na kolejkę szybkich szotów i rozgrzanie atmosfery. Innym wariantem tego typu akcesorium jest imprezowa ruletka.

Słój z kranikiem

Doskonały i efektowny sposób na dozowanie przygotowanych przez siebie napojów. Jeśli zdecydujesz się na przygotowanie sangrii, ponczu czy innego rodzaju alkoholowego napoju, możesz przelać go do pięknego naczynia w kształcie czaszki lub z innym motywem i dozować go za pomocą kranika.

Więcej pomysłów na karnawałowe akcesoria znajdziesz na stronie 4gift.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj