Polska przychodnia Londyn – lekarze specjaliści szanowani w Polsce i Wielkiej Brytanii

Podróżując do jakiegokolwiek obcego państwa, warto zapoznać się z informacjami na temat tamtejszej służby zdrowia oraz warunkami przyjęć pacjentów zagranicznych. To zwykle wystarczy, by czuć się pewnie podczas niezbyt długiego pobytu np. w Anglii. Natomiast osoby, które planują spędzić w UK więcej czasu, podjąć tam działalność zarobkową, a być może osiedlić się na stałe, zobowiązane są do wyboru przychodni medycznej oraz lekarza rodzinnego. Bywa też tak, że z powodu poważniejszych problemów zdrowotnych konieczne jest odbywanie konsultacji lekarskich w gabinetach lekarzy specjalistów. Nie chcąc czekać w długich kolejach do lekarzy przyjmujących w ramach National Health Service, warto zarejestrować się w jednej z polskich placówek. Polska przychodnia Londyn zatrudnia lekarzy specjalistów szanowanych zarówno w Polsce, jak i w UK.

Świadczenia w ramach NHS

Uprawnienia do korzystania z bezpłatnej opieki zdrowotnej w Wielkiej Brytanii zależą przede wszystkim od długości pobytu i celu przyjazdu. Teoretycznie z publicznej służby zdrowia może korzystać każdy, w praktyce jednak nie wygląda to tak kolorowo. Z niektórych usług rzeczywiście można skorzystać bezpłatnie, ale za wiele innych trzeba zapłacić, albo prawo do bezpłatnego leczenia zyskuje się dopiero po rocznym pobycie. Odpłatność za konsultacje, badania i zabiegi oczywiście nie jest równoznaczna z tym, że pacjent zostanie przyjęty poza kolejnością.

Polacy, którzy przebywają w UK stosunkowo długo i uzyskali status rezydenta, niejednokrotnie mają wiele do zarzucenia brytyjskiej służbie zdrowia. Uważają, że tracą czas na kolejne wizyty u lekarza rodzinnego, podczas gdy chcieliby od razu zgłosić się do specjalisty. Nie podoba im się również sposób prowadzenia ciąży w Wielkiej Brytanii czy konieczność płacenia za opiekę dentystyczną. Problem dla Polaków bywają również trudności komunikacyjne, wynikające z ich słabej znajomości języka angielskiego.

Polska przychodnia Londyn – dlaczego warto?

Z usług medycznych świadczonych przez polską przychodnię może skorzystać każdy, niezależnie od tego, jak długo przebywa na terenie UK, jaki posiada status, czy jest osobą zatrudnioną na podstawie umowy o pracę, prowadzącą własna działalność gospodarczą, czy też poszukującą pracy. Polska przychodnia Londyn (zobacz FastMedica) zatrudnia lekarzy, którzy wiedzę i doświadczenie zdobywali zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii, dlatego doskonale znają potrzeby i oczekiwania polskich pacjentów i potrafią im sprostać w brytyjskiej rzeczywistości.

Polscy pacjenci chętnie leczą się u polskojęzycznych lekarzy – mają pewność, że kompetentni i życzliwi lekarze dobrze zrozumieją opis dolegliwości, a po postawieniu diagnozy dokładnie wyjaśnią, na czym polega dane schorzenie oraz jaki będzie wyglądał przebieg leczenia. Możliwość swobodnej rozmowy w ojczystym języku, brak kolejek do specjalistów, możliwość sprawnego wykonania specjalistycznych badań, konsultacje odbywające się w dogodnych godzinach, w tym także wieczorem i w weekendy – wszystko to sprawia, że polska przychodnia Londyn cieszy się ogromnym uznaniem polskich pacjentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj